Recenze nevěst a reálné fotky

Krásné svatební šaty můžete mít i z internetu. A tady je důkaz!

Elody.cz nevěsta

Eva Gutierrez

Praha, ČR

Přečíst vše

Mohu jenom pochválit práci celého týmu Elody. Taktéž kvalitu a provedení šatů – ani by mě nenapadlo chtít šaty za stejnou cenu pouze na vypůjčení – ten pocit, že jsou šaty nové a pouze vaše, za to opravdu stojí. Díky moc a přeji hodně spokojených nevěst do budoucna.
Elody.cz nevěsta

Tereza Bednárová

Lanškroun, ČR

Přečíst vše

Chtěla bych poděkovat firmě Elody, za přenádherné šaty, velkou ochotu a profesionalitu. Když jsem si šaty oblékla díval se na mě přesně tak jak jsem si vysnila! Jste úžasní – za nás velký dík. Tereza
Elody.cz nevěsta

Veronika Kopčičova

Hodonín, ČR
Veškerá komunikace, objednávka, dodání podle představ. Přeju vašemu týmu mnoho úspěchů a budu doporučovat dál.
Elody.cz nevěsta

Karolína Jahodová

Chrastava, ČR

Přečíst vše

Úžasná ochota a vše naprosto perfektní. Vybrala jsem si model 1154, šaty jsou přesně jako na obrázku. I když mi malinko neseděly přes prsa, vše jsme s Filipem dořešily k naprosté spokojenosti. Moc děkuji za snahu udělat vše, podle toho, co jsem si navymýšlela. Jsem spokojená a můžu jen doporučit.
Elody.cz nevěsta

Bibiana Čejková

Praha, ČR

Přečíst vše

Nádherné šaty a ještě lepší přístup! Bála jsem se objednat si šaty z internetu a ještě k tomu svatební, ale neudělala jsem chybu. Šaty jsou ještě hezčí než na fotce, což jsem si myslela, že už ani nejde. Byla jsem překvapená i tím, jak kvalitně jsou udělané. Opravdu skvělá, neodfláknutá práce. Jestli chcete mít krásné a kvalitní šaty, tak tady určitě nešlápnete vedle!
Elody.cz nevěsta

Gabriela Schmidt

Třinec, ČR
Posílám jako poděkování pár fotek z naší svatby. Díky vašim šatům jsem se cítila skutečně výjimečně!
Elody.cz nevěsta

Karolína Kouřilová

Česká Lípa, ČR
Moc Vám děkuji za úžasné šaty. Díky Vám jsem se cítila jako princezna.
Elody.cz nevěsta

Šárka Wiesnerová

Irsko
Za sebe můžu jedině doporučit. Úžasná a rychlá komunikace a když šaty dorazily... prostě paráda. Láska na první pohled!
Elody.cz nevěsta

Jarmila Blažek

Bratislava, SK

Přečíst vše

Ďakujem! Šaty mali obrovský úspech. Tak kvalitná látka a spracovanie – všetci len chválili. Neľutujem. Od objednania a komunikácie s vami až po môj svadobný deň bolo všetko dokonalé. Odporúčam vas na 100%. Keď som videla tie detaily, kvalitnú látku a celkové spracovanie, v salónoch by určite stály o polovicu viac. Ešte raz veľká vďaka!
Elody.cz nevěsta

Denisa Kaiser

Liberec, ČR

Přečíst vše

Budu ráda, když pomůžu v rozhodování budoucím nevěstám, protože já jsem byla naprosto spokojená. Šaty sedly jako na míru. Mile mě překvapila i kvalita materiálu a provedení, vše bylo do detailu..